DEVI - podlahové kúrenie

Referencie Kontakt

SÚVISIACE ČLÁNKY

18. 5. 2015 DEVIreg Touch v novom dizajne
DEVIregTM Touch „IVORY“ - najpredávanejší termostat pre elektrické podlahové vykurovanie teraz aj v novej fabe „Ivory „ – slonovinová. »
22. 4. 2015 Systém DEVI prvý krát v projekčnom CAD systéme pre vykurovanie
Ste projektant vykurovania ? Prijmite pozvanie na prezentáciu projekčného programu s DEVI vykurovaním. »

NOVINKY

18. 5. 2015 DEVIreg Touch v novom dizajne
DEVIregTM Touch „IVORY“ - najpredávanejší termostat pre elektrické podlahové vykurovanie teraz aj v novej fabe „Ivory „ – slonovinová. »
Newsletter
Školenia
Prihláste sa na školenie,
alebo do nášho newslettru

Ako ešte viac ušetriť na vykurovaní? Povedia vám na Conecu /Racioenergii 2020

 

Máte pocit, že ste pre úspory energie urobili maximum? Vymenili ste okná, zateplili ste, máte nový kotol. Vedeli ste, že stále môžete šetriť od 23 do 46 % nákladov na vykurovanie? Správnou reguláciou vykurovacej sústavy. Viac sa dozviete od 25. do 28. marca 2015 na medzinárodnom veľtrhu Coneco - Racioenergia v Bratislave v stánku spoločnosti Danfoss s číslom 301 v hale B1.
 Skúsení odborníci spoločnosti Danfoss majú konkrétne, finančne nenáročné riešenia ako ušetriť a efektívne vykurovať bez toho, aby ste na to museli myslieť. očas veľtrhu sa priamo na stánku spoločnosti Danfoss môžete zoznámiť s termostatickými hlavicami living by Danfoss, vďaka ktorým majú užívatelia absolútnu kontrolu nad teplotou v miestnostiach, pričom majú maximálne pohodlie.
Omega Replica
Spoločnosť Danfoss ponúka praktické inšpirácie a konkrétne rady ako efektívne a rozumne vykurovať bez prehnaných investícií. Zoznámte sa so systémom nízkoteplotného elektrického podlahového kúrenia prostredníctvom vykurovacích pásov a rohoží DEVI. Nenechajte si ujsť predstavenie novinky – dotykového termostatu DEVIreg™Touch. Jeho moderný dizajn a komfortné ovládanie oslovia každého, kto uvažuje o výmene staršieho termostat na regulovanie podlahového kúrenia.
Danfoss predstaví aj riešenie na problémy s distribúciou teplej vody v bytovom dome – vyvažovacie ventily zabezpečia rovnomernú distribúciu teplej vody v celom bytovom dome.
Navštívte nás v stánku spoločnosti Danfoss s číslom 301 v hale B1.
Viac informácií nájdete na www.sk.danfoss.com resp. www.devi.s
 

Luxury Replica Watches
orologi replica