DEVI - podlahové kúrenie

Referencie Kontakt
» Vykurovacie rohože DEVIMAT
» Vykurovacie rohože DSVF, DTIK
» Vykurovacie rohože DSVF, DTIK

SÚVISIACE ČLÁNKY

15. 1. 2012 Vykurovacie rohože DEVImat™ - nové atraktívne balenie
Ako sme avizovali počas roku 2011, vzhľadom k prebiehajúcim zmenám v dizajne, pristúpili sme tiež k inovácii balenia na vykurovacie rohože. »
14. 12. 2011 Vykurovacie rohože DEVI
Výhodou vykurovacích rohoží DEVIMAT™ je, že sú extrémne nízke (2,5mm). Preto sa odporúčajú pre podlahy s malou konštrukčnou výškou... »

NOVINKY

15. 1. 2012 Vykurovacie rohože DEVImat™ - nové atraktívne balenie
Ako sme avizovali počas roku 2011, vzhľadom k prebiehajúcim zmenám v dizajne, pristúpili sme tiež k inovácii balenia na vykurovacie rohože. »
14. 12. 2011 Vykurovacie rohože DEVI
Výhodou vykurovacích rohoží DEVIMAT™ je, že sú extrémne nízke (2,5mm). Preto sa odporúčajú pre podlahy s malou konštrukčnou výškou... »
Newsletter
Školenia
Prihláste sa na školenie,
alebo do nášho newslettru

Prečo teplú dlažbu DEVI™ do Vašej kúpeľne?

Každá renovácia kúpeľne je obyčajne spojená s výmenou dlažby. Vedeli ste, že už dnes máte možnosť dosta aj dlažbu teplú?

Oficiálne štatistiky hovoria, že na Slovensku máme viac ako 1.6 milióna bytov. Vek týchto bytových jednotiek je rôzny, avšak pravdepodobne bude so mnou každý súhlasiť, že ich podstatnú časť tvoria byty s pred roka 1989. To znamená, že v prípade, že sa majiteľ rozhodne svoje bývanie zmodernizovať uvažuje najprv o rekonštrukcii svojej kúpeľne, resp. toalety a kuchyne.
Každá renovácia kúpeľne je obyčajne spojená s výmenou dlažby. Zo Patek Philippe Replica Watches všetkých strán na nás pôsobia reklamné aktivity mnohých dodávateľov modernej podlahovej krytiny aj do kúpeľní. Cena takejto dlažby obyčajne závisí od kvality použitého materiálu, ďalej od krajiny pôvodu - teda odkiaľ nám bola dlažba dovezená a samozrejme taktiež od vzhľadu, resp. originality a modernosti použitého vzoru. Nakoľko každá renovácia by mala byť nadčasová, t.j. investor má záujem, aby ešte po niekoľkých rokoch po renovácii dlažba zostala modernou, hľadá na trhu vzor moderný, ak nie práve ten najnovší.
Samozrejme, že je to otázkou osobných preferencií a individuálnych finančných možností investora. Avšak cena takejto modernej dlažby v mnohých prípadoch prekročí hodnotu 600 - 1000 SKK/m2. Ak majiteľ pri renovácii podcení výhody teplej dlažby, resp. podlahového vykurovania, aby zamedzil nepríjemnému pocitu chladu pri dotyku bosej nohy s dlažbou, často krát dodatočne rieši tento problém použitím podnožky. Nestojí za to z tohto dôvodu pouvažovať o výhodách teplej dlažby ešte pred realizáciou renovácie?
Jednou z hlavných výhod teplej dlažby DEVI je vo väčšine prípadov nezávislosť tohto spôsobu vykurovania od použtého vykurovacieho systému. T.j. netreba uviezť vykurovací systém celej nehnuteľnosti, resp. bytovej jednotky do prevádzky, ak chceme zapnúť len na niekoľko hodín vykurovanie vybranej miestnosti - konkrétne v našom prípade kúpeľne, resp. toalety.
Moderné regulačné prístroje je možné nastaviť jednorázovo takým spôsobom, aby jeho majiteľ nemusel na vykurovanie myslieť. Inteligentné termostaty dokážu vyhodnotiť teplotné rozdiely predchádzajúcich dní a zabezpečiť tak dosiahnutie požadovanej a nastavenej teploty podlahy, resp. priestoru práve v čase, ktorý si majiteľ nastavil.
Výhodou týchto termostatov je, že sú nastaviteľné na snímanie teploty, podlahy, alebo priestoru, alebo aj podlahy aj priestoru.
Údržba takejto vykurovanej podlahy je takisto podstatne jednoduchšia ako pri nevykurovanej dlažbe. Všetci dobre poznáme situáciu, kedy vychádzame zo sprchového kúta, resp. z vane.
Naša noha je mokrá a vlhkosť sa tak dostáva aj na dlažbu. V prípade teplej dlažby je vlhkosť v priebehu niekoľkých minút odstránená.
Termostat s týždenným režimom Vám šetrí elektrickú energiu, lebo Vám umožňuje nastaviť si vlastný prevádzkový režim.Breitling Replica Watches
Nízka konštrukčná výška vykurovacích rohoží DEVIMAT umožňuje ich aplikáciu priamo do lepidla, ktoré používame na lepenie dlažby.
Patek Philippe Replica
Napojenie vykurovacej rohože je možné priamo zo zásuvkového okruhu, ktorý je potrebné napojiť cez prúdový chránič. Tento obvod je potrebné istiť prúdovým chráničom. Z toho dôvodu doporučujeme zapojenie prenechať odborníkovi, ktorý má na takéto práce oprávnenie.