DEVI - podlahové kúrenie

Referencie Kontakt

NOVINKY

29. 5. 2011 DEVILINK už aj pre riadenie radiátorových hlavíc
Revolučnou zmenou v najnovšej verzii programu DEVILINK... »
Newsletter
Školenia
Prihláste sa na školenie,
alebo do nášho newslettru

Čím je DEVIreg Touch výnimočný?

Dotykový termostat pre akékoľvek podlahové vykurovanie

Vymaľovali ste alebo ste urobili v lete rozsiahlejšiu rekonštrukciu? Vymeňte starý termostat na regulovanie elektrického vykurovania za nový. Termostat DEVIreg™ Touch s podsvieteným dotykovým displejom vyzerá nielen nadčasovo, ale zároveň podstatne znižuje náklady na vykurovanie.

Budúcnosť je v dotykových displejoch Väčšina starších termostatov na reguláciu vykurovania už nevyhovuje súčasným požiadavkám. Mnohé nestihli včas zareagovať na meniace sa trendy bývania. Spoločnosť Danfoss preto vyvinula nové efektívne riešenie na reguláciu elektrického podlahového vykurovania.

My, v tíme DEVI,sme presvedčení, že regulácia vykurovania musí byť jednoduchá a absolútne spoľahlivá. Práve preto sme vyvinuli skutočne prvý dotykový displej na riadenie elektrického vykurovania. Nový DEVIreg™ Touch má jednoduché ovládanie a ponúka maximálny komfort najnovšej generácie. „Dotykový displej DEVIreg™ Touch má moderný dizajn, ktorý nenápadne zapadne do každého interiéru. Jeho hlavnými prednosťami je intuitívne a mimoriadne jednoduché ovládanie regulátora a rýchly prístup ku všetkým funkciám. Regulátor má niekoľko jedinečných možností. Jednou z nich je možnosť vymeniť rámik podľa požiadaviek klienta,“ hovorí Dušan Lašák, area sales manager spoločnosti Danfoss.

Inteligentný termostat šetrí energiu
Inteligentný dotykový termostat DEVIregTM Touch šetrí energiu a značne znižuje náklady na vykurovanie. Vďaka funkcii „otvorené okno“ reaguje na zníženie teploty v interiéri a vypína vykurovanie. Šetríte rodinný rozpočet a pri vetraní nevykurujete ulicu. Termostat nepretržite monitoruje reálnu spotrebu elektrickej energie a prostredníctvom moderného časovača tretej generácie s funkciou útlmového režimu energiu automaticky šetrí.

Kombinujte nové funkcie a ušetríte až 12 % energií.

Namontovať alebo vymeniť? Nič nie je jednoduchšie
Termostat DEVIreg™ Touch je kompatibilný s rôznymi typmi rámikov a snímačov podlahovej teploty. Bez ťažkostí a hlavne veľmi rýchlo ste schopní ho inštalovať do všetkých objektov. Špeciálne vyvinutá dvojdielna konštrukcia maximálne zjednodušuje montáž. Vrchný diel stačí správne nasmerovať a jednoducho pritlačiť na spodný diel. „Cvak“ a je to!

DEVIreg™ Touch s päťročnou zárukou
S novým termostatom DEVIreg™ Touch sa užívateľ môže vždy spoľahnúť na vysokú kvalitu. Výrobca ponúka päťročnú záruku a servis, vďaka ktorému možno všetko vybaviť prostredníctvom internetu alebo telefónu. Nadčasový dizajn termostatu sa dá prispôsobiť vzhľadu interiéru. Užívateľ si môže zvoliť rám DEVI alebo variant rámu, ktorý ladí s ostatnými vypínačmi a zásuvkami v byte alebo v dome. Novým moderným termostatom DEVIreg™ Touch možno nahradiť dokonca aj staré regulátory iných značiek. To ocenia najmä používatelia, ktorí túžia po modernom interiéri. Zabudovaný sprievodca nastavením vás jednoducho oboznámi s jednotlivými krokmi nastavenia. Obsluhu termostatu zvládnete hravo a bez problémov. Záujemcovia si môžu vyskúšať virtuálnu verziu termostatu DEVIreg™ Touch na internetovej stránke: www.touch.devi.sk. Verná kópia v mierke 1:1 s originálnym softvérom ponúka možnosť odskúšať si
termostat skôr, ako si ho kúpite.
rolex replica

Viac sa dočítate na